Paciente 75 g.v.

Pēc pārslimotas ļaundabīgās saslimšanas, operācijas bet pilnīga izveseļošanās. Depresija, nomākta, miega bads, sūdzības par izteiktām sāpēm mugurkaulā, galvas sāpes,  pazemināts svars. Lieto dažādus nesteroīdos pretsāpju līdzekļus, miega zāles, bet bez jūtama uzlabojuma, izzudusi apetīta, novājējusi.

Rezultāts: Saņēmusi 4 manipulācijas. Sāpes mazinājušās līdz izzušanai. Remisija divi mēneši. Ierodas uz atkārtotu pieņemšanu jo atkal parādijušās sāpes un diskomforts mugurkaulā, bet paciente atzīst, ka visu šo laiku iztikusi bez NPL, uzlabojusies miega kvalitāte. Paciente ir atguvusi savu svaru, optimistiska un pateicīga. 


Pacientes Estras Ēvaldes pateicības vēstule par ārstēšanu un rezultātiem.

Paldies, lai veicas Jums jaunajā gadā, lai veselība, lai smaids un sirsnība ko veltat  saviem pacientiem neizzūd! Jo jūsu sirsnība, iejūtība un ticība ko ieviešat pacientos, ārstē!

Ar patiesu cieņu Estra Ēvalde 


Paciente 79 g.v
Izteiktas sāpes mugurā salīkusi, vārgi pārvietojas ar kruķiem. 
Rezultāts: Saņēmusi 10 manipulācijas. Muguras sāpes pilnībā likvidētas. Staigā bez palīdzības un bez kruķiem. Rekomendē uzturošu manipulāciju 1x mēnesī.Paciete  68 g.v.

Pēdējos 10 gadus cieš no neciešamām galvas sāpēm katru nakti pēc iemigšanas(vai vienkārši pēc apgulšanās), sāpes acīs, deniņos, galvas labajā pusē, sprandā, reizēm stundām ilga stipra vemšana, un kaut cik vieglāk, ja pieceļas un galvu turot vertikāli atlikušo nakts daļu. Vairs nebija iespējams apgulties. Mēnešiem ilgi cieš no miega bada. Lieto lielos daudzumos pretsāpju medikamentus. Pielietojusi daudzas un dažādas medicīniskas terapijas un manuālās metodes, bet nekas daudz šo gadu laikā netika mazināts. Cietu un mocījos.
Rezultās: Nu jau trīs nedēļas, principā turpat jau pēc pirmās osteorefleksoterapijas manipulācijas pretsāpju līdzekļus nelietoju un vēl nespēju noticēt, ka tiešām - nesāp, nav piespiedu kārtā jāceļas, varu laimīgi gulēt.


Pacients 60 g.v. 

Ārstējas ar ORT metodi no 2011.gada. 2010.gadā sakarā ar sāpēm lb. ceļa locītavā veikta artroskopija ar menisku izņemšanu. Pēc operācijas periodā sāpes saglabājas arī  pēc masīvas konservatīvas terapijas un fizioprocedūrām.

Rezultāts: 2011. gadā pēc četrām ORT manipulācijām sāpes izzudušas, kustību apjoms ceļa locītavās  atjaunojās pilnā apjomā. Remisija līdz šodienai.  2012.gadā konstatē kreisās gūžas locītavas deformējoša  artroze, spraugas sašaurinājumu. Pastāv sāpju sindroms. Līdz šodienai turpina ORT manipulācijas vienu reizi  2 mēnešos un regulāru ĀF.  Pilnvērtīga dzīves kvalitāte.

Paciente  60 g.v.   

Ar sāpēm ceļu locītavā, apgrūtinātu kāpšanu sāpju dēl pa kāpnēm. Izmeklējumos konstatēts iniciāls osteoartrīts, loc skrimšlu bojājums un  meniska mugurējā raga radiāls plīsums.
Rezultāts: Saņēmusi četras ORT manipulācijas. Sāpes pilnīgi izzudušas, pa kāpnēm pārvietojas brīvi un bez sāpēm. Remisija 3 gadi.


Pacients  84 g.v.

Slimnieks pārcietis prostatas audzēja operāciju un ārstēšanas process grūts. Izveidojusies medikamentoza nieru mazspēja (gadiem lietots pretsāpju medikamenti). Sūdzības par sāpēm ceļos un eksudāta (iekaisuma gaitā audos vai ķermeņa dobumos uzkrājies šķidrums)  krāšanos locītavās pēdējo gadu laikā. Divas reizes pacientam atsūkts eksudāts no abām ceļa locītavām līdz 120ml un saņem ORT manipulācijas 6 reizes. 

Rezultāts: Panākts straujš uzlabojums - samazinātas sāpes jau pēc pirmās manipulācijas. Pretsāpju medikamentus vairs nelieto. Eksudāts locītavās uzsūcas. Apmierinoša dzīves kvalitāte.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .